klocek i kredka zabaworek
klocek i kredka zabaworek 'I tak dochodzę do genialnego worka. Prawie wszystkie klocki siedzą w nim podczas zabawy. Mało do zbierania.Jednym ruchem - ściągnięciem sznurków - są 'schowane'.Nie jest pudełko, kosz, Małe wszędzie zaciągnie samo a w dodatku wór zmieści się pod łóżko, do szafy, za drzwi, wszędzie prawie bo forma jego jest ruchoma i plastyczna. No i naprawdę świetnie wygląda! (...)

Klocek-i-kredka.blogspot.com
zabaworek szkraby
zabaworek szkraby Wygodny, latwy w przechowywaniu i pojemny worek na zabawki sprawdzi sie nie tylko w domu ale i w podrozy. Szczelne zamkniecie nie pozwoli na wypadniecie zabawek a silny material pozwoli cieszyc sie workiem bardzo dlugo.

http://www.nasze-szkraby.pl
zabaworek
zabaworek Każda mama ma swój sposób na porządek w pokoju swojego dziecka. To jest wspaniały polski projekt. Kieszonka bardzo pomocna w chowaniu różnych fajnych przedmiotów np zwierzaków... Dziecko się skończyło bawić, przeszło do innych zajęć a ja tylko.....

Pani Gadzet - TVN Style
zabaworek mnz
zabaworek mnz Telefon od znajomych, że będą za 20 min już nie jest mi straszny ;) ściągam sznurek [zabaworka], naprawdę długi sznurek i gotowe. Dodatkowa kieszonka na schowanie sznurka po zwinięciu – no nie mam się do czego przyczepić - o wszystkim producent pomyślał. Oczywiście nie jest zawsze tak, że chłopaki bawią się tylko w nim czy na nim, ale ja się naprawdę „zakochałam” w tym wynalazku

mnz.pl
zabaworek dzieci_sa_wazne
zabaworek dzieci_sa_wazne Nieprzyzwoicie praktyczny. Gdy domowy ład zamienia się w zabawkowy meksyk, a niezidentyfikowane klocki podczas spaceru wbijają się w stopy, to znak, że czas sięgnąć po rodzicielskie patenty. Dziś przedstawimy wam jeden z nich – zabaworek. Testowany na dziecięcym bałaganie... ...kiedy już kupisz duży wór na całą masę klocków, zapragniesz jeszcze kilku mniejszych na inne drobiazgi. Bo Momo uczy szukania nieprzyzwoicie łatwych rozwiązań. Takich, dzięki którym cała masa obowiązków przestaje być problemem w ciągu… kilkunastu sekund. Oby więcej takich nieprzyzwoitości było w naszym życiu!

http://dziecisawazne.pl/
zabaworek olivia
zabaworek olivia Bob Budowniczy.
Budowanie z klocków to pasja niejednego przedszkolaka. Trudno jednak znaleźć na nie dobre miejsce. Ułatwi to pojemny worek..

www.olivia.pl
Momo toy bag
Momo toy bag Kids can see exactly what they have rather than rummaging through a huge box and to gather it all up you simple pull the strings. Yay!

www.babybudgeting.co.uk

O nas

Wyroby firmy Momo to limitowane serie produktów służących do przechowywania zabawek. Stworzone z pasją: dla dzieci... i rodziców.
więcej