Tworzymy unikalne rozwiązania do przechowywania zabawek

Artykuły zaprojektowane ze starannością, wykonane z najlepszych materiałów - są niepowtarzalne, ładne i funkcjonalne.

TOY BAG XL
Oryginalny Zabaworek ® wykonany z wysokiej jakości mocnego materiału. Sznurek ściągający ze stoperem. Worek na zabawki wyposażony w wewnętrzną kieszeń na drobiazgi. Na zewnątrz worka kieszeń na nadmiar sznurka po zwinięciu. Średnica 110 cm.
SPACY BAG
Zrobiona z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału pufa na zabawki. Na górze klapka z mocnej siatki rozpinana na zamek. Umożliwia łatwy dostęp do zabawek. Bardzo pojemny pojemnik na zabawki. Zmieści się w nim wiele pluszaków i lal należących do naszych pociech. A zapakowana pufka doskonale nadaje się do siedzenia i turlania!
MOMO SETS
Zestawy produktów do przechowywania zabawek w atrakcyjnej cenie. Zestawy zawierają Zabaworek XL, Zabaworek Midi, Zabaworek Mini, Kolorowe Kieszonki, Spacy Bag w różnych kombinacjach.

Darmowa dostawa i gwarancja 30-dniowego zwrotu.
Gwarancją Wysokiej Jakości objęte są wszystkie produkty z oferty firmy Momo. Jeśli Klient nie jest usatysfakcjonowany z zakupu naszego produktu, może go zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu.

O nas

Wyroby firmy Momo to limitowane serie produktów służących do przechowywania zabawek. Stworzone z pasją: dla dzieci... i rodziców.
więcej