INFORMACJE O PRODUKTACH MOMO

Jako rodzice wiemy, że w naszych domach wraz z dziećmi mieszka liczna gromada pluszaków, pojazdów i całkiem sporo zestawów klocków, które zadomowiły się we wszystkich zakamarkach mieszkania. Lubimy je prawie tak samo, jak kochają je nasze dzieci ale chcielibyśmy, by ich ekspansja w naszym domu miała swoje granice.

Wyroby firmy Momo to limitowane serie produktów służących do przechowywania zabawek. Wykonane są z mocnych, wytrzymałych materiałów. Stworzone z pasją: dla dzieci... i rodziców. 

Produkty wykonane są w Polsce.

made in poland 

 

UŻYTKOWANIE

Artykuły można prać w pralce w 40 stopniach.

Produkty mogą zawierać małe elementy (w Zabaworku ® - długi sznurek!). Dzieci poniżej 3 roku życia powinny używać naszych produktów w obecności dorosłych.

 

PRAWA WŁASNOŚCI

Zabaworek ® to zastrzeżony znak towarowy firmy Momo. Wzory produktów zastrzeżone jako wzory użytkowe. Materiały zamieszczone na stronie sklepu są własnością firmy Momo. Prosimy ich nie kopiować i nie wykorzystywać bez naszej zgody.

O nas

Wyroby firmy Momo to limitowane serie produktów służących do przechowywania zabawek. Stworzone z pasją: dla dzieci... i rodziców.
więcej