Przechowywanie zabawek

Pozbądź się bałaganu w pokoju dziecięcym z naszymi systemami przechowywania zabawek. Twoje dzieci mają coraz więcej zabawek, ale w domu brakuje już na nie miejsca? Tworzymy unikalne rozwiązania do przechowywania zabawek które rozwiążą Twój problem. Małe pojemniki, pojemne kosze i duże worki pomieszczą wszystkie akcesoria potrzebne do rozrywki i nie tylko. Sprawią też, że sprzątanie dziecięcego pokoju po udanej zabawie stanie się czystą przyjemnością!

Duży worek na klocki czy inne zabawki. Kosze na zabawki. Pufki na pluszaki. Artykuły zaprojektowane ze starannością, wykonane z najlepszych materiałów są niepowtarzalne, ładne i funkcjonalne.

ZABAWOREK XL

Oryginalny Zabaworek wykonany z wysokiej jakości mocnego materiału. Sznurek ściągający ze stoperem. Worek wyposażony w wewnętrzną kieszeń na drobiazgi. Na zewnątrz worka kieszeń na nadmiar sznurka po zwinięciu. Średnica 110 cm. Umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie zabawy i odnalezienie potrzebnych elementów. A po zabawie sprzątnięcie zabawek jest równie szybkie i łatwe jak ich rozłożenie - zajmuje sekundy! Zabaworek doskonale nadaje się do przechowywania Lego, Duplo, Little People, Playmobil, klocków, samochodzików, lalek, maskotek itp.

przechowywanie zabawek - zabaworek

ZABAWOREK MIDI

Dwukolorowy, dość obszerny Zabaworek Midi. Ściągany na sznurek ze stoperem. Poręczne uchwyty do przenoszenia oraz wieszania. Idealny do trzymania mniejszych kolekcji klocków, samochodzików, maskotek, zestawów kuchennych... Średnica 80cm. Przechowywanie zabawek staje się łatwiejsze.

pojemnik na zabawki - zabaworek

ZABAWOREK MINI

Miękki pojemnik-worek nada się doskonale na wyprawy, wycieczki, pikniki. Niezastąpiony na wakacyjne wyjazdy czy wizyty u babci - zmieszczą się w nim najpotrzebniejsze rzeczy naszego dziecka. Zrobiony z mocnego materiału z kolorowymi wstawkami. Szczelne zamknięcie, które powoduje, że nic nie wypadnie ze środka. Uchwyt dopasowany do rączki dziecka.

pojemnik na klocki - zabaworek

SPACY BAG

Zrobiona z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału pufka do przechowywania zabawek różnego rodzaju. Na górze klapka z mocnej siatki rozpinana na zamek. Umożliwia łatwy dostęp do zabawek. Bardzo pojemna. Zmieści się w niej wiele pluszaków i lal należących do naszych pociech. A zapakowana pufka doskonale nadaje się do siedzenia i turlania!

skrzynia na zabawki - spacy bag

KOLOROWE KIESZONKI

Kolorowa kieszonka służy do przechowywania pojedynczych zestawów Lego, puzzli, kredek, laleczek PollyPocket itp. Dzięki okienku z winylu/siateczki widać zawartość bez zaglądania do środka.

kolorowe kieszonki

PUDEŁKA NA KLOCKI

Nasze "pudełka na klocki" sa elastyczne i po włożeniu w nie zabawek dopasują się do miejsca w którym je schowamy. Te pojemniki na zabawki umożliwiają szybkie dotarcie do zabawki a po zakończeniu zabawy szybkie uprzątnięcie klocków czy maskotek.

KOSZE NA ZABAWKI

Oferujemy pojemniki na zabawki, które pozwolą zachować porządek w pokoju dziecięcym. Kolorowe kosze na zabawki są nie tylko ładne i funkcjonalne. Duże kosze pomieszczą mnóstwo pluszaków, klocków lego i klocków drewnianych. Sprawdzą się doskonale do przechowania zabawek gdy nie sa używane przez dzieci. Pojemniki na zabawki posłużyć mogą również jako element dekoracyjny pomieszczenia. Kosz posiada uchwyt, dzięki któremu można go łatwo przenosić. Kiedy natomiast już go nie używamy możemy w bardzo łatwy sposób złożyć i schować.

Taki pojemny kosz pozwoli Twojemu maluchowi pozbierać wszystkie drobiazgi, jakie pozostały na podłodze po super zabawie. Dziecko może się uczyć dzięki temu sprzątać po sobie, jeśli będzie wiedzieć, że jego ulubione zabawki każdego wieczoru muszą trafić z powrotem do pojemnika.