INFORMACJE O FIRMIE MOMO

Nasza firma istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Od początku zajmujemy się sprzedażą rozmaitych akcesoriów służących do przechowywania zabawek: od bardzo pojemnych worków na klocki i pufek na pluszaki do kolorowych kieszonek na drobiazgi. Prowadzimy własny sklep internetowy a także zajmujemy się sprzedażą na platformach internetowych takich jak allegro.pl amazon.com, dawanda.com, ebay.com. Wysyłki realizujemy we wszystkie zakątki Europy.

Wszystkie produkty projektujemy sami a testują je dla nas nasze dzieci. Nastawiając się na najwyższą jakość wykorzystujemy tylko tkaniny pierwszej klasy a także zwracamy baczną uwagę na wykonanie naszych akcesoriów - każde zamówienie jest sprawdzane przed wysyłką pod kątem jakości. Dzięki temu nie mamy problemów z reklamacjami - do nas wadliwe produkty nie wracają, bo ich nie ma!

W miarę możliwości jesteśmy otwarci na Państwa życzenia. Nie jeden wzór to pomysł naszych Klientów, który został później wprowadzony do produkcji.

Cenimy Państwa czas oraz pewność zakupów. Wszelkie przesyłki realizujemy natychmiastowo. Wiemy też jak bardzo nie lubią Państwo ponosić zbędnych kosztów związanych z obsługą, dlatego postanowiliśmy ponieść koszt dostawy, dzięki czemu dla Państwa WYSYŁKA Pocztą Polską jest całkowicie DARMOWA.

Produkty wykonane są w Polsce.

made in poland 

 

PRAWA WŁASNOŚCI

Zabaworek ® to zastrzeżony znak towarowy firmy Momo. Wzory produktów zastrzeżone jako wzory użytkowe. Materiały zamieszczone na stronie sklepu są własnością firmy Momo. Prosimy ich nie kopiować i nie wykorzystywać bez naszej zgody.

O nas

Wyroby firmy Momo to limitowane serie produktów służących do przechowywania zabawek. Stworzone z pasją: dla dzieci... i rodziców.
więcej