Darmowa dostawa i gwarancja 30-dniowego zwrotu.

Gwarancją Wysokiej Jakości objęte są wszystkie produkty z oferty firmy Momo. Jeśli Klient nie jest usatysfakcjonowany z zakupu naszego produktu, może go zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu.

TOY BAG XL
Oryginalny Zabaworek ® wykonany z wysokiej jakości mocnego materiału. Sznurek ściągający ze stoperem. Worek na zabawki wyposażony w wewnętrzną kieszeń na drobiazgi. Na zewnątrz worka kieszeń na nadmiar sznurka po zwinięciu. Średnica 110 cm.
SPACY BAG
Zrobiona z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału pufa na zabawki. Na górze klapka z mocnej siatki rozpinana na zamek. Umożliwia łatwy dostęp do zabawek. Bardzo pojemny pojemnik na zabawki. Zmieści się w nim wiele pluszaków i lal należących do naszych pociech. A zapakowana pufka doskonale nadaje się do siedzenia i turlania!
MOMO SETS
Zestawy produktów do przechowywania zabawek w atrakcyjnej cenie. Zestawy zawierają Zabaworek XL, Zabaworek Midi, Zabaworek Mini, Kolorowe Kieszonki, Spacy Bag w różnych kombinacjach.

Skrzynia na zabawki, pudełko na zabawki czy może jest inna alternatywa?

 

W utrzymaniu porządku w pokoju dziecka nieodzowne są pojemniki na zabawki. Mamy do wyboru różne kufry i skrzynie na zabawki, worki, woreczki i kosze. Służą one nie tylko jako akcesoria do przechowywania zabawek ale mogą stanowić też piękną dekorację dziecięcego pokoju. Każdy z tych pojemników ma swoje zalety. Drewniane skrzynie na zabawki czy wiklinowe kosze są zrobione z ciepłych, ekologicznych materiałów. Szyte pojemniki na zabawki są bardzo kolorowe - dodają wiele uroku pomieszczeniu, w którym się znajdują. Plastikowe pudełka na zabawki są z kolei łatwe w utrzymaniu czystości.

 

zabaworek momo

 

Nasz worek na zabawki łączy wiele z tych pozytywnych cech. Przede wszystkim to bardzo pakowny pojemnik na zabawki - zmieszczą się w nim tony klocków, autek czy pluszaków. Jest też bardzo wygodny: przyzwyczailiśmy się trzymać klocki w pudełkach. Jednak zwykle dzieci bawiąc się, wysypują całą zawartość pudełka na podłogę. Zabaworek jest na tyle duży, że pozwala rozłożyć klocki na powstałej macie i odszukać potrzebne do budowy elementy. A po zakończonej zabawie chowamy cały dziecięcy bałagan jednym ściągnięciem sznurka.

Nie będzie też kłopotu z przechowywaniem. Dzięki temu, że worek dopasowuje swój kształt do "otoczenia" wpasujemy go tam, gdzie właśnie mamy miejsce: do szafy, pod łóżko czy głębokiej szuflady. Wszędzie tam, gdzie nie da się upchnąć tradycyjnej skrzyni na zabawki czy kosza na pluszaki.

Zabaworek uszyty z mocnego materiału jest bardzo wytrzymały i odporny - nie straszne mu kanciaste zabawki. A kiedy się pobrudzi, wystarczy uprać go w pralce i gotowe!

Toy Storage

Get rid of the Kids clutter with our toy storage solutions. Your children have more and more toys but the house lacks of space to keep them all? We create unique solutions for storing toys that will solve your problem. Small containers, large storage bins and big toy bags accommodate all the accessories needed for Child's play. We have the secret to make clean up fun and easy. Cleaning up after play will become a reall pleasure!

A large toy bag to store blocks or other toys. Kids' Storage Bins. Toys orgnaizers. Poufs for stuffed animals. Articles designed with care, made from the finest materials are unique, nice and functional. Try one of our kids bedroom ideas

 

Momo Toy Bag XL

The original Momo Toy Bag made from high quality durable material. Drawstring with stopper. The Toy Bag has an internal pocket for small items. On the outside of the bag pocket for the excess string after folding. Diameter 110 cm. Momo Toy Bag enables to start Kid's play quickly and find the required elements in the blink of an eye. Cleaning up after Kid's play takes seconds - it folds up quickly and easily into flexible carry bag. Momo Toy Bag perfectly suited to store all Lego blocks,Little People, Playmobil, wooden blocks, matchbox, dolls, puppets, etc.

Toy Storage - Momo Toy Bag

Momo Toy Bag MIDI

Two-tone, quite extensive Momo Toy Bag Midi. Equipped with a cord with stopper. A handy carrying handles for carrying or to hang. Ideal for keeping smaller collection of blocks, toy cars, puppets, sets of kitchen ... The diameter of 80cm. Storing toys becomes easier..

Momo Toy Bag Med

Momo Toy Bag MINI

Soft kids toy box is ideal for trips, tours, picnics. Indispensable for holiday trips or visits to grandma - it will fit in all most needed toys and other items of our kid. Made of durable material with color inserts. Tight closure prevents that nothing falls outside. Holder adjusted to the child's hand.

Momo Toy Bag Mini

Spacy Bag

Made of a soft, pleasant to touch material. SpacyBag pouf toy storage designed to keep various kinds of toys. At the top flap made from strong mesh with zipper. It enables easy access to toys. Very roomy. It accommodate many stuffed animals and dolls belonging to our children. A packed pouf is ideal for sitting and rolling around!

toy storage - spacy bag

Color Pockets

Colourful pocket is used to store Lego sets, puzzles, crayons, dolls, PollyPocket, children playing cards, etc. It has vinyl or mesh window that enables to see the contents without the need to open it check what's inside. Protects little things from getting lost easily.

toy bin - color pockets

Block Storage Boxes

Our "blocks storage boxes" are flexible and when filled with toys they do adapt to the place where they are stored. These kids toy boxes allow quick access to the toy and after the kid's play are fast clear up kids clutter.These delightful Lego storage are perfect for any child's bedroom or play room.

Toys Storage Bins

We offer toy storage that will keep order in your kids room. Colorful baskets for toys are pretty, functional and are some kind of kids room furniture. Large toy bins can accommodate a lot of stuffed animals, Lego bricks and wooden blocks. These toys storage are ideal to store the toys when they are not used by children. Our toys containers can also serve as a decorative element of the room. Toy bin has a grip by which it can be easily moved. But when we do not use it now, we can very easily fold it and stow. Such capacious toy basket will allow your kid to pick up all the little things that remained on the floor after children's play. A child can learn how to keep room clean knowing that after play all toys need to be put back into the toy storage like toy bag, toy bin or spacy bag. We have 6 ways to organize your child’s toys.

klocek i kredka zabaworek
klocek i kredka zabaworek 'I tak dochodzę do genialnego worka. Prawie wszystkie klocki siedzą w nim podczas zabawy. Mało do zbierania.Jednym ruchem - ściągnięciem sznurków - są 'schowane'.Nie jest pudełko, kosz, Małe wszędzie zaciągnie samo a w dodatku wór zmieści się pod łóżko, do szafy, za drzwi, wszędzie prawie bo forma jego jest ruchoma i plastyczna. No i naprawdę świetnie wygląda! (...)

Klocek-i-kredka.blogspot.com
zabaworek szkraby
zabaworek szkraby Wygodny, latwy w przechowywaniu i pojemny worek na zabawki sprawdzi sie nie tylko w domu ale i w podrozy. Szczelne zamkniecie nie pozwoli na wypadniecie zabawek a silny material pozwoli cieszyc sie workiem bardzo dlugo.

http://www.nasze-szkraby.pl
zabaworek
zabaworek Każda mama ma swój sposób na porządek w pokoju swojego dziecka. To jest wspaniały polski projekt. Kieszonka bardzo pomocna w chowaniu różnych fajnych przedmiotów np zwierzaków... Dziecko się skończyło bawić, przeszło do innych zajęć a ja tylko.....

Pani Gadzet - TVN Style
zabaworek mnz
zabaworek mnz Telefon od znajomych, że będą za 20 min już nie jest mi straszny ;) ściągam sznurek [zabaworka], naprawdę długi sznurek i gotowe. Dodatkowa kieszonka na schowanie sznurka po zwinięciu – no nie mam się do czego przyczepić - o wszystkim producent pomyślał. Oczywiście nie jest zawsze tak, że chłopaki bawią się tylko w nim czy na nim, ale ja się naprawdę „zakochałam” w tym wynalazku

mnz.pl
zabaworek dzieci_sa_wazne
zabaworek dzieci_sa_wazne Nieprzyzwoicie praktyczny. Gdy domowy ład zamienia się w zabawkowy meksyk, a niezidentyfikowane klocki podczas spaceru wbijają się w stopy, to znak, że czas sięgnąć po rodzicielskie patenty. Dziś przedstawimy wam jeden z nich – zabaworek. Testowany na dziecięcym bałaganie... ...kiedy już kupisz duży wór na całą masę klocków, zapragniesz jeszcze kilku mniejszych na inne drobiazgi. Bo Momo uczy szukania nieprzyzwoicie łatwych rozwiązań. Takich, dzięki którym cała masa obowiązków przestaje być problemem w ciągu… kilkunastu sekund. Oby więcej takich nieprzyzwoitości było w naszym życiu!

http://dziecisawazne.pl/
zabaworek olivia
zabaworek olivia Bob Budowniczy.
Budowanie z klocków to pasja niejednego przedszkolaka. Trudno jednak znaleźć na nie dobre miejsce. Ułatwi to pojemny worek..

www.olivia.pl
Momo toy bag
Momo toy bag Kids can see exactly what they have rather than rummaging through a huge box and to gather it all up you simple pull the strings. Yay!

www.babybudgeting.co.uk

Przechowywanie zabawek

Pozbądź się bałaganu w pokoju dziecięcym z naszymi systemami przechowywania zabawek. Twoje dzieci mają coraz więcej zabawek, ale w domu brakuje już na nie miejsca? Tworzymy unikalne rozwiązania do przechowywania zabawek które rozwiążą Twój problem. Małe pojemniki, pojemne kosze i duże worki pomieszczą wszystkie akcesoria potrzebne do rozrywki i nie tylko. Sprawią też, że sprzątanie dziecięcego pokoju po udanej zabawie stanie się czystą przyjemnością!

Duży worek na klocki czy inne zabawki. Kosze na zabawki. Pufki na pluszaki. Artykuły zaprojektowane ze starannością, wykonane z najlepszych materiałów są niepowtarzalne, ładne i funkcjonalne.

ZABAWOREK XL

Oryginalny Zabaworek wykonany z wysokiej jakości mocnego materiału. Sznurek ściągający ze stoperem. Worek wyposażony w wewnętrzną kieszeń na drobiazgi. Na zewnątrz worka kieszeń na nadmiar sznurka po zwinięciu. Średnica 110 cm. Umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie zabawy i odnalezienie potrzebnych elementów. A po zabawie sprzątnięcie zabawek jest równie szybkie i łatwe jak ich rozłożenie - zajmuje sekundy! Zabaworek doskonale nadaje się do przechowywania Lego, Duplo, Little People, Playmobil, klocków, samochodzików, lalek, maskotek itp.

przechowywanie zabawek - zabaworek

ZABAWOREK MIDI

Dwukolorowy, dość obszerny Zabaworek Midi. Ściągany na sznurek ze stoperem. Poręczne uchwyty do przenoszenia oraz wieszania. Idealny do trzymania mniejszych kolekcji klocków, samochodzików, maskotek, zestawów kuchennych... Średnica 80cm. Przechowywanie zabawek staje się łatwiejsze.

pojemnik na zabawki - zabaworek

ZABAWOREK MINI

Miękki pojemnik-worek nada się doskonale na wyprawy, wycieczki, pikniki. Niezastąpiony na wakacyjne wyjazdy czy wizyty u babci - zmieszczą się w nim najpotrzebniejsze rzeczy naszego dziecka. Zrobiony z mocnego materiału z kolorowymi wstawkami. Szczelne zamknięcie, które powoduje, że nic nie wypadnie ze środka. Uchwyt dopasowany do rączki dziecka.

pojemnik na klocki - zabaworek

SPACY BAG

Zrobiona z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału pufka do przechowywania zabawek różnego rodzaju. Na górze klapka z mocnej siatki rozpinana na zamek. Umożliwia łatwy dostęp do zabawek. Bardzo pojemna. Zmieści się w niej wiele pluszaków i lal należących do naszych pociech. A zapakowana pufka doskonale nadaje się do siedzenia i turlania!

skrzynia na zabawki - spacy bag

KOLOROWE KIESZONKI

Kolorowa kieszonka służy do przechowywania pojedynczych zestawów Lego, puzzli, kredek, laleczek PollyPocket itp. Dzięki okienku z winylu/siateczki widać zawartość bez zaglądania do środka.

kolorowe kieszonki

PUDEŁKA NA KLOCKI

Nasze "pudełka na klocki" sa elastyczne i po włożeniu w nie zabawek dopasują się do miejsca w którym je schowamy. Te pojemniki na zabawki umożliwiają szybkie dotarcie do zabawki a po zakończeniu zabawy szybkie uprzątnięcie klocków czy maskotek.

KOSZE NA ZABAWKI

Oferujemy pojemniki na zabawki, które pozwolą zachować porządek w pokoju dziecięcym. Kolorowe kosze na zabawki są nie tylko ładne i funkcjonalne. Duże kosze pomieszczą mnóstwo pluszaków, klocków lego i klocków drewnianych. Sprawdzą się doskonale do przechowania zabawek gdy nie sa używane przez dzieci. Pojemniki na zabawki posłużyć mogą również jako element dekoracyjny pomieszczenia. Kosz posiada uchwyt, dzięki któremu można go łatwo przenosić. Kiedy natomiast już go nie używamy możemy w bardzo łatwy sposób złożyć i schować.

Taki pojemny kosz pozwoli Twojemu maluchowi pozbierać wszystkie drobiazgi, jakie pozostały na podłodze po super zabawie. Dziecko może się uczyć dzięki temu sprzątać po sobie, jeśli będzie wiedzieć, że jego ulubione zabawki każdego wieczoru muszą trafić z powrotem do pojemnika.

Regulamin

 

obowiązuje od dni 09.01.2016

 

I. Definicje

1.Sprzedający - sklep internetowy działający pod adresem www.momokids.pl prowadzony przez firmę: Momo wpisana do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem NIP: 7421253831, z siedziba przy ul. Trakt Lubelski 237 N, 04-667 w Warszawie; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon: 692 555 515.

2. Klient - kupujący produkt oferowany do sprzedaży przez Sklep Internetowy. 

3. Umowa – umowa dotycząca Produktu zawarta pomiędzy Klientem a Sprzedającym, z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (bez jednoczesnej obecności stron).

4. Ustawa o prawach konsumenta - ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827, z późn. zm.);

 

II. Sprzedaż

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość oraz świadczenia usług drogą elektroniczną.

2. Wybranie produktów i złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym następuje poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza elektronicznego.

Celem złożenia zamówienia przez telefon Klient może skontaktować się telefonicznie z firmą Momo i podać dane niezbędne do przyjęcia i realizacji zamówienia, tj. imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej (e-mail), numer telefonu oraz adres ewentualnej dostawy produktu.

3. Klient składając zamówienie składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy sprzedaży następuje po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji. Potwierdzając zamówienie Sprzedający podaje Klientowi całkowitą wartość zamówienia wraz z kosztami wysyłki.

4. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

5. Ceny widniejące w opisach towarów podawane są w złotych polskich i są cenami brutto. Ceny produktów nie zawierają kosztów dostawy, które pokrywa zamawiający Klient. Koszty dostawy są dodane do ceny produktów na końcu zamówienia.

6. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

- gotówką przy odbiorze przesyłki – (opcja „za pobraniem”)

- przelewem na konto sklepu – (opcja „płatność przelewem”)

Koszty i dostępne sposoby dostawy mogą się różnić w zależności od kraju wysyłki.

 

7. Dokonując wyboru płatności za pobraniem Klient za zamówione produkty płaci w momencie odbioru przesyłki. Ta forma płatności wiąże się z telefoniczną lub mailową weryfikacją zamówienia przez Sprzedającego przed wysłaniem potwierdzenia zamówienia. Jeżeli Sprzedający nie zweryfikuje zamówienia, będzie ono anulowane w terminie 7 dni liczonych od dnia złożenia zamówienia.

8. Jeśli Klient wybierze płatność przelewem powinien dokonać przelewu na konto podane w potwierdzeniu zamówienia podając w tytule przelewu nr zamówienia. Zamówienie nieopłacone przez 4 dni kalendarzowe będzie anulowane. Sprzedający nie jest w takim przypadku związany zamówieniem, a zamówienie nie zostanie zrealizowane.

9. Kupujący będzie informowany e-mailem o wszystkich zmianach statusu zamówienia (złożenie, potwierdzenie, wysłanie, realizacja). Zmiana statusu zamówienia na złożone dokonywane jest automatycznie po złożeniu zamówienia przez Klienta. Pozostałe zmiany statusu zamówienia dokonywane są w systemie ręcznie przez Sprzedającego w następujących momentach:

- przyjęcie zamówienia do realizacji - status potwierdzone,

- nadania przesyłki – status wysłane. Do tego e-maila dołączony jest rachunek zwykły w formie elektronicznej.

10. Żądanie wystawienia rachunku w formie papierowej Klient powinien kierować na adres e-mail Sprzedającego.

 

III. Dostawa i czas realizacji

1. Maksymalny czas realizacji zamówienia nie przekracza 10 dni roboczych. W przypadku zamówienia „za pobraniem” termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku zamówienia płatnego przelewem termin realizacji zamówienia liczony jest od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

2. Towar dostarczany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej InPost lub DPD.

3. Klient może zmodyfikować lub anulować zamówienie do momentu potwierdzenia przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia.

4. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostarczeniu zamówionego towaru lub realizacji zamówienia, wynikające z błędnie podanego przez Klienta lub niedokładnego adresu dostawy.

 

IV. Zwroty i reklamacje

1. Klient ma prawo odstąpić od Umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

- w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy – w przypadku sprzedaży jednego towaru;

- w którym Klient wszedł w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy – w przypadku sprzedaży wielu towarów dostarczanych osobno;

- zawarcia umowy – w przypadku pozostałych umów.

2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy, Klient musi poinformować Sprzedającego (Momo, ul. Trakt Lubelski 237N, 04-667 Warszawa, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 692 555 515) o swojej decyzji o odstąpieniu od Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną na adres Sprzedającego). Klient może skorzystać ze stanowiącego załącznik nr 1 do Regulaminu wzoru formularza odstąpienia od umowy. Skorzystanie z formularzy nie jest obowiązkowe.

3. Aby zachować termin do odstąpienia od Umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od Umowy przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy.

4. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedający zwraca wszystkie otrzymane od Klienta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep Internetowy), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym został poinformowany o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od Umowy. Zwrotu płatności dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klient nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

5. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania produktu lub do czasu dostarczenia Sprzedającemu dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

6. Produkt należy odesłać na adres: Momo, ul. Trakt Lubelski 237N, 04-667 Warszawa niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia poinformowania o odstąpieniu od Umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Klient odeśle produkt przed upływem terminu 14 dni.

7. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

8. Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

9. Prawo odstąpienia od Umowy nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów:

w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

10. Wszelkie płatności między stronami następują poprzez zapłatę sumy nominalnej wyrażonej w złotych polskich. W przypadku, gdy płatność została wykonana z rachunku bankowego prowadzonego w walucie obcej, zwrot należności zostanie zrealizowany na ten rachunek bankowy w polskich złotych i następnie przeliczony na walutę, w której prowadzony jest dany rachunek bankowy według średniego kursu Narodowego Banku Polskiego z dnia wykonywania uznania. Sklep Internetowy nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek dodatkowe koszty związane z przewalutowaniem złotych polskich na inną walutę.

 

V. Rękojmia

1. Sprzedający jest zobowiązany do dostarczenia rzeczy bez wad. Zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o prawach konsumenta, Sprzedający odpowiada wobec Klienta, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) oraz za niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania do świadczenia usług.

2. Reklamacje dotyczące wady rzeczy mogą być składane do Sprzedającego z użyciem formularza kontaktowego dostępnego na stronie Sklepu Internetowego, telefonicznie lub w jakiejkolwiek innej formie przewidzianej przepisami prawa.

3. Firma Momo zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od dnia jej wniesienia.

4. Klient ma możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Przykładowo pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami. Poddanie sporu pozasądowej metodzie rozstrzygnięcia będzie w każdym przypadku uzależnione od zgody firmy Momo.

 

VI. Pozostałe postanowienia

1. Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu w brzmieniu z dnia złożenia zamówienia.

2. Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez Sprzedającego oraz Klienta Umowy sprzedaży. Sprzedawca zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu w przypadku zmiany przepisów prawa lub w celu usprawnienia działania strony internetowej, a także poprawy ochrony prywatności użytkowników i zapobieganiu nadużyciom. Zmiana jest skuteczna w stosunku do Klientów, którzy posiadają konto, w terminie 10 dni od daty poinformowania o zmianie Regulaminu. Klient może złożyć oświadczenie o braku akceptacji nowego Regulaminu drogą elektroniczną na adres mailowy Sprzedawcy. Sprzedawca z chwilą otrzymania oświadczenia o braku akceptacji zmian regulaminu usunie posiadane przez Klienta konto i poinformuje go o tym fakcie.

3. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

5. Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez firmę Momo w ramach momokids.pl będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php

6. Dane osobowe podane na formularzu zamówienia w Sklepie Internetowym momokids.pl są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Klient podając swoje dane Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Każdy Klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

7. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Kupującego. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.

 

Załącznik nr 1 do Regulaminu - wzór formularza odstąpienia od umowy

O nas

Wyroby firmy Momo to limitowane serie produktów służących do przechowywania zabawek. Stworzone z pasją: dla dzieci... i rodziców.
więcej